In samenwerking met Riopact, dat instaat voor het rioolbeheer in Aarschot, hebben we een planning opgemaakt voor de aanleg van gescheiden riolering in de Witte Bergen-, Zwaluw-, Liter-, Merel-, Vinken- en Nachtegalenstraat.
Rioleringswerken kruispunt Liersesteenweg / Literstraat
Op donderdag 11 juni starten de rioleringswerken op het kruispunt van de Liersesteenweg met de Literstraat.
Aquafin werkt eerst enkele dagen op het kruispunt zelf om de koppeling met de bestaande riolering te maken.
Van daaruit vertrekt de riolering dan richting het kruispunt van de Literstraat met de Witte Bergenstraat.
Verkeershinder
Op de Liersesteenweg wordt ter hoogte van het kruispunt met de Literstraat een stukje fietspad ingenomen voor deze werken. Er wordt vervolgens één rijstrook ingenomen voor de fietsers. Het gemotoriseerd verkeer wordt beurtelings met verkeerslichten over één rijstrook geleid.
Volgens de huidige planning zal de verkeershinder ter hoogte van het kruispunt Liersesteenweg / Literstraat tot en met 19 juni duren.
Info en updates
Meer info en updates vind je op de website van Aquafin.
Updates over dit rioleringsproject
Onderaan deze pagina vind je presentaties van Riopact over dit rioleringsproject.
Downloads
- Presentatie Riopact infoavond Witte Bergen2,4 Mb pdf
- Presentatie Riopact infoavond 2 Witte Bergen.pdf16,7 Mb pdf
