Social media

Handelsvereniging Aarschot Parelt

Handelsvereniging Aarschot Parelt bestaat uit een groep handelaars die zich verenigden in een vzw. Aarschot Parelt staat in voor de organisatie van evenementen voor en door de handelaars zoals een lenteshopping, braderie, herfstshopping... De handelsvereniging komt maandelijks samen om alles in goede banen te leiden.

 

Bestuur Aarschot Parelt

 Voorzitter Tom Herbots tom@bazarapart.be
 Ondervoorzitter Isabelle Van Vlasselaer isabelle338@skynet.be
 Secretaris Harrie De Pauw info@schoenendesander.be
 Penningmeester Ingeborg Augustus info@bloemenamphora.be
 Actief bestuurslid Diane Verbinnen info@tblommeke.be
 Actief bestuurslid Christine Van Goethem etcetera@live.be
 Actief bestuurslid Ingrid Buschgens ingrid.buschgens@icloud.com
 Actief bestuurslid Jan Verelst jan.verelst@icloud.com 
 Actief bestuurslid Caroline Kesel info@leopard.style 
 Actief bestuurslid Kristien Haepers krisseh@hotmail.com 
 Actief bestuurslid Jessica Van Humbeeck  jess@theemeteenverhaal.eu 
 Actief bestuurslid Marlies Smets info@huisvankatoen.be 
 Actief bestuurslid Hannes Daniels hannes@oudstadhuis.be 
 Actief bestuurslid Annelies Zutphen annelies@thinkbar.be
 Actief bestuurslid Petra Van Der Borght  textiel.vdborght@gmail.com 

Bent u tevreden met de info op deze pagina?