Aarschot Volkoren

Wanneer

  • zaterdag 9 mei 2026 van 13:00 tot 18:00 uur

Locatie

Stadscentrum
Verspreid over de stad, 3200 Aarschot

“Aarschot Volkoren : maak kennis met alle soorten koormuziek"

In het stadscentrum van Aarschot brengen op zaterdag 9 mei van 13.00u tot 18.00u 92 koren met 2.600 zangers 166 concerten op 20 binnen- en buitenpodia. Het tweejaarlijkse muziekfestival wordt dit jaar voor de achtste keer georganiseerd.

Alle genres muziek zijn vertegenwoordigd : klassiek, pop, wereldmuziek, gregoriaans, barbershop, operette, … . Grote koren en kleine ensembles, jong – er zijn deze keer veel jeugdkoren bij – en minder jong, met muzikale begeleiding of a capella. Ze komen uit Vlaanderen, de Franstalige en de Duitstalige gemeenschap en uit Nederland. Het festival wordt om 17.45u afgesloten met een samenzang op de Grote Markt.

De toegang is gratis en de bezoekers blijven bij een bepaald podium of wandelen van het ene naar het andere (of nemen daarvoor het eveneens gratis Volkorentreintje).

Organisatie

Stad Aarschot
Ten Drossaarde 1 , 3200 Aarschot
Website
http://www.aarschot.be